Budowa akwarium z tym sklepem to czysta przyjemność. Zawsze mogę tu liczyć na profesjonalne doradztwo, a czasem nawet na rzeczowe informacje o określonym produkcie. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby obsługująca mnie osoba była niekompetentna. Poleca zajrzeć do kategorii, gdzie można znaleźć ozdoby do akwarium (spory wybór tu mają)!
SirGloniuPosiadając akwarium słodkowodne robię zakupy tylko tutaj. Paczka zawsze dochodzi do mnie na czas – oczywiście kompletna i z dobrze zabezpieczonym zamówieniem. Dekoracje do akwarium i tła strukturalne mają chyba z największym wyborem w branży, a i ceny niczego sobie. Mam nadzieje, że sklep dalej utrzyma tak wysoki poziom, do jakiego mnie przyzwyczaił. http://www.zoologiczny.sklep.pl/Dekoracje__25_394
FiltrownikPo pierwsze fajny cennik. Po drugie spory wybór i to nie tylko jeśli chodzi o ozdoby do akwarium, ale dosłownie wszystko. W każdej kategorii tego sklepu znalazłem różnorodną ofertę oraz szczegółowe opisy produktów, które bardzo pomogły mi w wyborze i ustaleniu jakiej specyfikacji powinienem szukać w szczególności. Po trzecie natomiast : najszybciej otrzymana przesyłka, jaką kiedykolwiek zamówiłem w internetowej sprzedaży (nie tylko zoologicznej)!
PoprostuJanek

Żadnego koloryzowania, ani naginania prawdy. Jakość produktów oraz marki, które oferuje ten sklep naprawdę mogą zapewnić sporo satysfakcji z zakupów. Ja robiłem tu zakupy już dwukrotnie. Jako akwarysta-laik potrzebowałem nie tylko porady, ale i szerokiego wyboru – dostałem tu wszystko. Nawet niedrogie dekoracje do akwarium tu mają. Wkręciłem się na maksa!
OddychamPodWodąPowiem jedno – opłaca się tu zajrzeć ze względu na filtry, grzałki, akwaria na wymiar i ozdoby do akwarium. Dawno nie znalazłem tak taniej i różnorodnej oferty. Moje rybki też polecają ten sklep (wczoraj głosowały płetwami).
Rybka z ferajnyPolecam jaskinie, skały ozdobne i moduły tarasowe z tego sklepu. Uwielbiam takie dekoracje do akwarium. Za te pieniądze bardzo dobra jakość. Tego się nie spodziewałam!
Projektantka Akwariów